• Свеж
Хјустон Тексанс Конкурент ранец со врвен натоварувач, 19 7 12 - Хедер.

Хјустон Тексанс Конкурент ранец со врвен натоварувач, 19 7 12 - Хедер.

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Со својот голем капацитет за чување на вашите работи, официјално лиценцираниот NFL "конкурент " ранец со врвен натоварувач од страна на северозападната компанија е идеален. Овој сигурен патник на патник ќе одговара на сè што ви треба за долг ден на патување, додека останува удобно со прилагодливи, поставени ленти за грб и заден панел. Оваа торба за влез на натоварувачи има везено лого на тимот на НФЛ и детали со дво-тон. Со пристап до лаптоп, предниот џеб со патент, страничен џеб што може да се протега на микро-мрежа и долниот панел отпорен Само. Реквизити не се вклучени. Официјално лиценцираниот ранец на највисокиот натоварувач на НФЛ „Конкурент“ од страна на Северозападната компанија е сигурен патник за патувања. Карактеристики се прилагодливи, поставени ленти за грб и заден панел, пристап до лаптоп врвен пристап, преден џеб, микро- Страничен џеб што може да се протега на мрежа, и долниот панел отпорен на вода. Го мери овој 19 "H x 7" d x 12 "w. Направено од 600 D полиестер. Само чисто место. Реквизити не се вклучени.

Детални спецификации

Додатоци на производи