• Свеж
Littlearth NFL Denver Broncos Jersey Fanband Headband

Littlearth NFL Denver Broncos Jersey Fanband Headband

DEN 127.84

Од стока
Во магацинот

Стилизирајте ја вашата коса со тимска талент. Littlearth's Jersey Fanband Headband е совршена лента за глава без лизгање за вистинскиот вентилатор. Фанбанд е направена од 100% полиестер и изгледа како да е направен од автентичен дрес. И печатената и везената тимска уметност. Мерки 19,5 инчи во должина и 2,25 инчи во ширина. Официјално лиценциран fanерси Фанбанд. Не е направена лента за глава со лизгање на дрес од 100% полиестер. Може да се пофали и со печатени тимски графики и везено тимско лого на автентична ткаенина од Jerseyерси. Слушајте носење со став.

Детални спецификации

Додатоци на производи