• Свеж
Правда девојки Руфле изрез на вратот селанец Ромпер, големини XS-XXL

Правда девојки Руфле изрез на вратот селанец Ромпер, големини XS-XXL

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Вашата модарија ќе ја сака правдата девојки Руфле изрез на вратот селанец. Овој симпатичен Romper има детали за модно ниво на вратот, сеопфатен цветен принт и прекрасна шутница по рацете и нозете. Спарете го со своите омилени додатоци за изглед исто толку уникатно колку што е таа! Достапно во црна цветна, кора Хедер Флорал, Тера Кота Флорал. Сеопфатен цветен принт. Детали за вратот. Еластична лента за половината. Функционални џебови. Девојки Руфле изрез на вратот селанец Ромпер по правда. Правдата нуди на тренд парчиња и класични најважни работи за да го надополни постојано развојот на вашата девојка.

Детални спецификации

Додатоци на производи