• Свеж
Ограничени премногу девојки реверзибилни флип-секвенци и ленти со ленти, 2-пакувања, големини 4-12

Ограничени премногу девојки реверзибилни флип-секвенци и ленти со ленти, 2-пакувања, големини 4-12

DEN 479.84

Од стока
Во магацинот

Ограничената колекција премногу испорачува шармантни и симпатични облеки за секој ден гардероба на вашето мало девојче! Совршено за секоја пригода, оваа 2-пакет ќе ја натера вашата девојка да се појави како крајна мода! Пакетот вклучува 2 ромери. 2-пакувани ромери. Лого на потпис. Без ракави на ракави. 100% памук. Машина за перење.

Детални спецификации

Додатоци на производи