• Свеж
Детско место краток ракав шарен скејтер фустан

Детско место краток ракав шарен скејтер фустан

DEN 239.84

Од стока
Во магацинот

Детска место за кратки ракави со кратки ракави, печатена облека и облека со вредност од вредност и облека што е забавно и лесно се соберат. ? Тие ќе го сакаат овој стил? ќе го сакаш ова место (ТМ)?. ? Нашето место е секогаш во стил.?. Памук 60% полиестер 40%. Машинско миење ладно со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, суво суво на ниско ниво.

Детални спецификации

Додатоци на производи