• Свеж
Чудо на нација без ракави на екипажот на вратот на екипажот, преброј се, брои, пакувања

Чудо на нација без ракави на екипажот на вратот на екипажот, преброј се, брои, пакувања

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Четири пати забавата со мулти-пакет за играње фустан на Wonder Nation. Од училишните денови до забавата на игралиштето, мекиот и лесен фустан за играње на нација се прашуваат, ја одржуваат како изгледа симпатично и се чувствува одлично. Ockебовите додаваат на обичниот трема и тотална удобност. Без напор влечење на стилизирање со мека плетена измислица ги прави овие фустани да се издвои во нејзината ротација. Или слој со омилена јакна или џемпер за носење на сезони. Пакет со пакет 4 PCS,. Користени одржливи влакна (рециклиран полиестер),. 60% памук 40% рециклиран полиестер,. Екипаж. Измијте внатре, машината измијте ладно со слични бои. Увезени.

Детални спецификации

Додатоци на производи