• Свеж
Чудо нација Fit & Flare екипажот на вратот со краток ракав, брои, пакувања

Чудо нација Fit & Flare екипажот на вратот со краток ракав, брои, пакувања

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Двојно двојно со двата пакети фустани за игра на Wonder Nation. Од училишните денови до забавата на игралиштето, мекиот и лесен фустан за играње на нација се прашуваат, ја одржуваат како изгледа симпатично и се чувствува одлично. Ockебовите додаваат на обичниот трема и тотална удобност. Без напор влечење на стилизирање со мека плетена измислица ги прави овие фустани да се издвојуваат во нејзината ротација. Или слој со омилена јакна или џемпер за носење на сезони. Пакет пакет со 2 парчиња. Користени одржливи влакна (рециклиран полиестер). 60% памук 40% рециклиран полиестер. Измијте внатре. Машинско миење ладно со слични бои. COO е Виетнам.

Детални спецификации

Додатоци на производи