• Свеж
Правда Девојки од чипка со долги ракави фустан, големини xs-xxl

Правда Девојки од чипка со долги ракави фустан, големини xs-xxl

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Модата се среќава со утеха со правда за девојчиња, чипка за долги ракави. Овој забавен фустан има детали за чипка по должината на рацете, нивото на здолниште и сеопфатната печатена боја ефект- правејќи го ова совршен додаток на пролетната гардероба на вашите девојки! Спарете го со нејзините омилени додатоци за правда за изглед исто толку уникатно колку што е. Достапно во Фестивалот Фуксија, француска морнарица, слатка праска, длабока чаша, виола. Ефект на сеопфатна боја. Чипка исецка на ракав. Здолниште со руф. Девојки чипка обложи со долги ракави со правда. Правдата нуди на тренд парчиња и класични најважни работи за да го надополни постојано развојот на вашата девојка.

Детални спецификации

Додатоци на производи