• Свеж
Чуда на нација Девојки за одмор Божиќно игра, 2-пакет, големини со 4-10

Чуда на нација Девојки за одмор Божиќно игра, 2-пакет, големини со 4-10

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Зачувајте ги празниците и специјалните прилики со 2 пакувања со убави фустани за игра од Wonder Nation. Празничните графички отпечатоци создаваат забавен изглед кој е стилски и удобен за играње. Вклучува : 2 фустани. Екипаж. 3/4 ракави. Графички принт. 95% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Одмор игра фустан 2 пакет за девојки од чудо нација.

Детални спецификации

Додатоци на производи