• Свеж
Регулатор на прозорецот за 2001 година- Форд Бегство 2005 година- Меркур Маринер фронт, десна патничка моќ со мотор

Регулатор на прозорецот за 2001 година- Форд Бегство 2005 година- Меркур Маринер фронт, десна патничка моќ

DEN 947.52

Од стока
Во магацинот

PRODUCT SPECIFICSType : Power Features : With Motor Custom Bundle : No Fit : Direct Fit Fitment Type : Direct Replacement OE Number : 2 L8 Z7823200 BAParts Link Number : FO1351130 Interchange Part Number : 741605, 2 L8 Z7823200 BA, FO1351130 Warranty : 1-year unlimited-mileage warranty Manufactured from top quality components, this is your best option и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување-производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел. Број на делови : FO1351130. Број на размена на дел : 741605, 2 L8 Z7823200 BA, FO1351130. Одговара Изберете : 2001-2007 Ford Escape 2005-2007 Mercury Mariner и повеќе-Додадете го вашето возило на нашиот фиксен додаток за да проверите.

Детални спецификации

Додатоци на производи