• Свеж
Trim Trim компатибилен со 2011 година- Порше Каин задниот, левата страна на возачот, надворешната текстура

Trim Trim компатибилен со 2011 година- Порше Каин задниот, левата страна на возачот, надворешната текстура

DEN 2047.52

Од стока
Во магацинот

PRODUCT SPECIFICSQuantity Sold : Sold individually Color/Finish : Textured Interchange Part Number : 958505837009 B9, PO1182101 Replaces OE Number : 958505837009 B9 Replaces Partslink Number : PO1182101 Warranty : 1-year unlimited-mileage warranty Manufactured from top quality components, this is your best option and inexpensive for your rebuild, repair, и потреби за одржување-производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел.compabtiation со следниве возила : Позиција : Задна, лева страна, Outer Porsche2011-2014 Cayenne (подмодел : база, S, S хибрид, турбо) 2013-2014 Cayenne ( Подмодел : Дизел, GTS, Turbo S) 2014 Cayenne (подмодел : дизел платина издание, платина издание) го заменува бројот на ОЕ : 958505837009 B9. Го заменува бројот на делови : PO1182101. Број на размена на дел : 958505837009 B9, PO1182101. Изберете Изберете : 2012-2014 Porsche Cayenne 2011 Porsche Cayenne S и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Детални спецификации

Додатоци на производи