• Свеж
Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 127.68

Од стока
Во магацинот

Бебе бебе честитки за честитки (воз) им посакуваат на новите родители и тие го поздравуваат својот пакет радост на семејството. Покриената има сладок насликан дизајн на воз со сини акценти на фолија и порака : "Нека новата мала loveубов во вашиот живот денес .." . Внатре гласи : ".. донесете нова радост на сите ваши утре. Честитки!" Совршено куќиште за подароци за бебиња за туширање или држач за картички за подароци. Мерки за картички 5 "x 7.2". Печатено на висококвалитетна хартија, еколошки честитки на Халмарк се прават со хартија од добро управувани шуми.

Детални спецификации

Додатоци на производи