• Свеж
Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 1088.00

Од стока
Во магацинот

Hallmark Sanrio Hello Kitty Вие гледате повеќе виножита на тој начин!. Hello Kitty Encouragement Card Ideas : Perfect for sharing with your daughter, son, granddaughter, grandson, kids, friends, family or any Hello Kitty and Cinnamoroll fan. Special Features : Foil details. Additional Details : Printed on high quality paper stock, Поздравите за честитки се направени со хартија од добро управувани шуми . Набавката вклучува : Една картичка за белег и еден плик (бојата на пликот може да варира).

Детални спецификации

Додатоци на производи