• Свеж
Трговска марка ликовна уметност „Хајридес“ платно уметност од Jeanан Плут

Трговска марка ликовна уметност „Хајридес“ платно уметност од Jeanан Плут

DEN 2601.60

Од стока
Во магацинот

Уметник : Jeanан Плутсубјект : Сезонал Стил : Модерни и современи Производ Тип : Галерија обвиткано платно Арттис Подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има фрази околу сцената во есенска сцена. Уметник. Студирав сликарство на UWO во Ошкош, ВИ и поминав разни часови по уметност низ годините. На 16 години сликав за домашен дизајнер на D�cor, но сега сум сам во последните 5 години. Jeanан Плут „Хајридис“ платно уметност.

Детални спецификации

Додатоци на производи