• Свеж
Пистата Авенија Авенија Бања и перална wallидна уметност платно го отпечати тушот „Месечината“ - сина, кафеава

Пистата Авенија Авенија Бања и перална wallидна уметност платно го отпечати тушот „Месечината“ - сина, кафеава

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Месечината, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна сина боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација . дизајн за бања и перење со тема за туширање за да ви ја донесе совршената wallидна уметност . Одржлива и пријателска за шумите . Професионално рачно испружено во 1 . 5 инчи-дебела одржлива рамка за дрво . Пристигнува Подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно висини . ноктите и закачалката исто така се вклучени . Печатено со употреба на ултра-премиум и мастила отпорни на избледени до висока дефиниција и живописни бои . Достапно во неколку опции за големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи