• Свеж
Womenенски без гаќички на колкот кратки гаќички - пакувања

Womenенски без гаќички на колкот кратки гаќички - пакувања

DEN 191.68

Од стока
Во магацинот

Кажете збогум на линиите со гаќички со џокеј живот - без кратки на колкот на панталони. Завршувањето на нозете без линија помага да се спречат линиите за гаќи под здолништата, фустаните и панталоните. Плус, оваа супер-симпатична кратка долна облека е изработена од лесна, свиленкаста мазна микрофибер ткаенина што се лизга на вашата кожа и се вклопува како што треба. Лесен и свилен микрофибер истегнување. Заврши без линија за непречен изглед. Се протега за совршено вклопување.

Детални спецификации

Додатоци на производи