• Свеж
Ханес-Womenенски удобност со ниски гаќички со низок пораст, 3 пакувања

Ханес-Womenенски удобност со ниски гаќички со низок пораст, 3 пакувања

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Фотографијата претставува асортиман. Вистинските бои може да варираат. Детали за производот : Облека Ханес. Интимна облека за жени. Пакет од три. Ултрасофт памучни брифинзи. Comfort Soft Weaistband. Без ознака за врвна удобност. Боја : Бела. Ткаенина : Памук. Грижа : машинско миење; Трбајте суво. Исто така достапни во повеќето продавници на Вол-Март.

Детални спецификации

Додатоци на производи