• Свеж
Лесни пумпи за блок -потпетици на улицата

Лесни пумпи за блок -потпетици на улицата

DEN 703.84

Од стока
Во магацинот

Elle By Easy Street ќе ве натера да изгледате софистицирано во текот на денот. Оваа мулти-текстурирана пумпа за преклопување може да донесе допир на модата на која било облека. Поставени на аголна блок потпетица и затегната бадемова пети, прекрасно перничиња и флексибилни за удобно вклопување во текот на целиот ден. 1,75 инчи блок -потпетица. Лесна надворешна плоча. Зашилен бадем пети. Мулти-текстурирано преклопување што носи допир на модата на основна пумпа. Великодушно постепена влошка. На тренд потценуван блок -потпетица.

Детални спецификации

Додатоци на производи