• Свеж
Женски блок -потпетици потресени лауфер мули

Женски блок -потпетици потресени лауфер мули

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Прикажете го вашиот стил на поставување тренд со овие потпетици. Овој пар чевли е изработен од врвен велур со велур со потресена завршница и има дизајн без грб за лесна употреба. Блок -потпетица додава висина за да го заврши изгледот. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : Faux кожа над синтетичката. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи