• Свеж
Замена на жицата Reph Spark Plug Компатибилен со 1999- Hyundai Sonata 2001- Kia Optima 6Cyl 2.7L 2.5L сет од 6

Замена на жицата Reph Spark Plug Компатибилен со 1999- Hyundai Sonata 2001- Kia Optima 6Cyl 2.7L 2.5L сет

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

PRODUCT SPECIFICSFit : Direct Fit Fitment Type : Direct Replacement Quantity Sold : Set of 6 Wire Color : Black wire finish Interchange Part Number : 671622077073878 Warranty : 1-year unlimited-mileage warranty Manufactured from top quality components, this is your best option and inexpensive replacement for your rebuild, repair, и потреби за одржување-производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел.compabtiation со следниве возила : Hyundai2005 Santa Fe Base2001 Santa FE GL2001-2005 Santa FE GLS2006 Santa Fe Gls Engine Vin : D, FI, природно аспириран, Gas2001-2002 Santa Fe LX2003-2005 Sonata GL99-2001 Sonata GLS Engine VIN : V2002-2005 Sonata (submodel : GLS, LX)2005 Sonata (submodel : GLX, VE)2003-2005 Tiburon GT2006-2007 Tiburon GT Engine VIN : F, FI, Naturally Aspirated, DOHC, GAS2007 Tiburon GT Limited Engine VIN : F, FI, Naturally Aspirated, GAS2005 Tiburon SE2006-2007 Tiburon SE Engine VIN : F, FI, Naturally Aspirated, GASKia2001-2004 Magentis Base2004-2005 Optima EX2001-2005 Optima LX2001- 2003 година Optima SE Број на делот за размена : 671622077073878.

Детални спецификации

Додатоци на производи