• Свеж
Време и време женски исмејувачки врат на вратот на вратот

Време и време женски исмејувачки врат на вратот на вратот

DEN 318.40

Од стока
Во магацинот

Удајте назад, опуштете се и уживајте во удобноста и стилот на време и плетениот врв на вратот на вратот на Тру. Супер-мека и пријатна, ова е одличен партнер за вашите омилени фармерки. Исклучиво на. Материјал : 59% полиестер/23% памук/12% рајон/6% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. fit : опуштено вклопување. Тежина : средна тежина. Деколте : потсмев на вратот. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со претерани манжетни со ребрести. Џебови : Ништо. Карактеристики Карактеристики : Карактеристики на Карактеристики : Ребрести полите. Women'sенски хаци плетен џемпер од вратот од време и вистинито.

Детални спецификации

Додатоци на производи