• Свеж
Време и Тру, 3-те врви од 3 сијала од 4 ракави

Време и Тру, 3-те врви од 3 сијала од 4 ракави

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Додадете совршен допир на Ruffle во вашата игра со пуловер со овој врв од време и TRU. Одликувајќи се со каскадна трим, 3/4-ракави и задниот клуч на клучот, овој врв го има сето тоа. Пополнете го изгледот со омилениот пар фармерки и пумпи за покачен шик изглед. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : 3/4-ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Каскадички трим на рафли од предната страна, детали за чипка. Времето на жените и Tru 3/4-ракави на врвот на врвот.

Детални спецификации

Додатоци на производи