• Свеж
Риф женски градник со големина за капење со костими за капење Такини Топ

Риф женски градник со големина за капење со костими за капење Такини Топ

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Ultra Fit-Tankini со големина на дами е задолжително за сезоната. Овој најпродаван стил има класичен лажички врат и силуета А-линија за да создадете ласкави и стилски танкини што можете да ги носите цело лето. Отстранливи меки чаши. Подлога. Големина на чаша. Прилагодливи ленти. Внатрешен затворач на градник.

Детални спецификации

Додатоци на производи