• Свеж
Кратко манжетирано со тексас

Кратко манжетирано со тексас

DEN 362.88

Од стока
Во магацинот

Lee Riders Women'sенски тексас манжетирана со кратки миризби fit7 "Inseam Reloredcuffured hemzip fly styling5 styling на џеб со детали за шиење на задниот дел од џебовите за истегнување ткаенини Ли возачи. Midrise Fit. 7" Inseam Recond. Манжетни полите.

Детални спецификации

Додатоци на производи