• Свеж
Време и време на средниот пораст на жените со 4 тексас кратко

Време и време на средниот пораст на жените со 4 тексас кратко

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Ажурирање! Класичните тексас од тексас на времето и Тру одат модерни со допир на истегнување и валани манжетни. Супер удобно, овие безвременски шорцеви се едноставно суштински за вашиот сончев ден. Ние ги сакаме со маички, резервоари, дуксери и навистина, скоро за сè! Исклучиво на. Материјал : 70% памук/28% рециклиран полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина 4. одговара : редовно. Подигнување и инсејм : среден пораст; 4" inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Стајлинг со пет џеб. Карактеристики : истегнете тексас за удобно, ласкаво вклопување; валани манжетни. Деним за истегнување на жените се тркалаа со манжетни шорцеви од време и вистинито.

Детални спецификации

Додатоци на производи