• Свеж
Ournourneуни колекција женски енид видна удобна пена тока рамни сандали

Ournourneуни колекција женски енид видна удобна пена тока рамни сандали

DEN 222.24

Од стока
Во магацинот

Колекцијата Енид Сандал од Journee може да додаде совршен завршен допир на која било летна облека. Нивната луксузна веганска кожа, мулти-сноп дизајн, влез на токи, отворен мек квадратен пети и тонска инзола ќе ве однесе низ целиот град во чевли што го кажува сето тоа и ја комплиментира вашата облека. Како бонус, нивната удобна пена од 4 мм tru ™ insole ќе ве натера да шетате во удобност за вашите секојдневни работи. Тип на рамна потпетица : ѓон. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични чевли. Сандали.

Детални спецификации

Додатоци на производи