• Свеж
Класична платформа за класични платформа на Crocs, флип-сандала

Класична платформа за класични платформа на Crocs, флип-сандала

DEN 559.84

Од стока
Во магацинот

Воведување на класична платформа за платформа - стилски обнова на нашите класични прелистувачи на Crocs во која има покачена, текстурирана пета и шест дупки во секоја сандала за да се овозможи персонализација со привлечностите од ibиббиц. Класични перничиња од пена од крослит секој чекор и ги одржува лесни и лесни за носење - тоа е како да бидете удобни во вашите чевли. Crocs Women's Classic Animal Remix Platform Flip-Flop Thong Sandal. Прилагодено со ibиббиц ™ шарм. Иконски Crocs Comfort ™ : Лесна. Флексибилен. Удобност од 360 степени.

Детални спецификации

Додатоци на производи