• Свеж
Високиот пораст на жените во Авиа, го леташе Техника со странични џебови

Високиот пораст на жените во Авиа, го леташе Техника со странични џебови

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Модата ги исполнува функцијата со флексибилни технолошки хеланки на Авиа. Свилените мазни и затегнати овие хеланки се дизајнирани со перформанси во умот. Повлечете ги и тргнете се на трчање или до вашата омилена хит класа и уживајте во мекото чувство и прекрасно вклопување. Исклучиво на. Материјал : 71% најлон/29% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Модел е 5'10 "и носи големина S. fit : тенок фит. Подигнување : Висок пораст за целосно покривање. Затворање : Повлекување на стилизирање; широк еластичен лента за половината. Џебови : две странични џебови. Карактеристики : Блокирање на мрежа на меш Задното теле за дополнителна вентилација; 7/8 должина. Зошто ќе го сакате! Ткаенина за влага со многу истегнување за да останете кул, суви и удобни. Hemенски флексибилни технолошки хеланки од Авиа.

Детални спецификации

Додатоци на производи