• Свеж
Време и време женски постелнина за влечење на постелнина

Време и време женски постелнина за влечење на постелнина

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Овие панталони за влечење на време и ленени ленени се секојдневна радост во која има јасна, но опуштена мешавина од постелнина и лесна половината за влечење. Ласкаво одговара со детали за директна нога и предниот цвест, тие се сигурен облог за сите ваши обични излегувања. За ултра-поставен изглед, додадете Cami и слој на кошулата со отворено копче надолу. Исклучиво на. Материјал : 55% постелнина/45% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Подигнување и инсејм : среден пораст; 28 "ИНСЕАМ. Затворање : Повлечете со еластична половината на влечење. Ockебови : 2 предни џебови и 2 џебови за лепенка држат најважни работи. Карактеристики : залепена нога. Женски постелнина за влечење на панталони од време и TRU.

Детални спецификации

Додатоци на производи