• Свеж
Време и време женски алпски кукавички врат пончо

Време и време женски алпски кукавички врат пончо

DEN 399.84

Од стока
Во магацинот

Кога обичните едноставно нема да сторат, достигнете време и во боја на пончо на Tru. Овој уникатен слој е идеален кога има студ во воздухот. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. опуштено вклопување. Деколте на кукавици; Стајлинг на пуловер. Шема на блокирање на боја; Фринг полите. 68% акрилик/32% полиестер. Машина за перење. Увезени. Women'sенски кукавички врат Пончо од време и Тру.

Детални спецификации

Додатоци на производи