• Свеж
Колекција Womenенски од Миа К.

Колекција Womenенски од Миа К.

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Белешка : Оваа торба е дел од колекцијата MKF од Миа К. и нема поврзаност со Миа Фароу направена од висококвалитетна кожна кожа ткаенина, дизајнирана со луксузни украси за злато тон, затворање на внатрешноста на внатрешноста, се одликува со пространа оддел со точен отстранлив од бонус што може да биде Носена како пад на рачката на крстот, 11 во отстранлив/прилагодлив лента за рамо, се прилагодува до 48 во мерењата што може да се отстранли за бонус/мерењата на вкрстените вредности се 10 во L x 8 во H x 4 во DMEASUREMENTS : се 18 во W x 6 во H x 14 во Торбички торби за работа, торба за торби за училиште, тота за жени, торбички торби за жени, торба за тота за жени.

Детални спецификации

Додатоци на производи