• Свеж
Време и време женски ватирана шипка

Време и време женски ватирана шипка

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Менувач на игри. Time и Tru's Shacket е совршен хибрид на дел од кошула, дел јакна. Помислете на тоа како ваш слој за оние што се во меѓусебни денови, бидејќи убаво се лизга над секоја облека за да додадете и топлина и стил. Или носете го соло како кошула со фармерки за класично секојдневно комбо. Во секој случај, сигурно ќе го сакате ватираниот дизајн и непобитен разноврсност. Исклучиво на. Материјал : 59% полиестер/41% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : јака од точка. Затворање : Копче-фронт. Ракави : Долги ракави со манжетни за копчиња. Ockебови : Лев џеб на градите. Карактеристики : заоблен полите; ватирана шема. Ватиран Шакет за жени од време и Тру.

Детални спецификации

Додатоци на производи