• Свеж
Без граници јуниорите ги тужеа хеланките на глуждот, големини S-xxxl

Без граници јуниорите ги тужеа хеланките на глуждот, големини S-xxxl

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Супер-мека тужена завршница, ласкаво вклопување и удобно чувство и што имате? Нови хеланки од без граници. Мора да се има основно во секоја сезона, овие хеланки за влечење, должина на глуждот доаѓаат во удобен дво-пакет и сигурно ќе бидат почеток на многу одлични облеки. Исклучиво на. Материјал : 90% полиестер/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Подигање и инсејм : високи; 27 "Inseam. Затворање : Стил на влечење; еластична половината за дополнителна удобност. Џебови : Ништо. Карактеристики : контрастни отпечатоци или цврсти тонови; супер-меки, финиш слични на велур.

Детални спецификации

Додатоци на производи