• Свеж
Софија заплашува од Софија Вергара, Blockенски блок во боја, БУСТИЕ

Софија заплашува од Софија Вергара, Blockенски блок во боја, БУСТИЕ

DEN 479.84

Од стока
Во магацинот

Инспириран од корсет за класичен изглед, дизајниран со удобност во умот-бистирот е назад и подобар од кога било. Sofia Intimate Mesh Bustier карактеристики со обликување со обложени чаши за обликување и поддршка. Прилагодливите ленти и затворањето на куката и окото обезбедуваат прилагодено вклопување бидејќи го поставувате овој Bustier под кој било изглед за дополнителен допир на глам. Спарете го со појавување на гаќички (продаден одделно) за убав сет. Исто така достапно во светла, женствена цврст тон - и двете и добијте повеќе опции за стилизирање. Од ексклузивната колекција на заплашувања на Софија Вергара, само на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Inspirado en un corsé para un gooth clásico, diseñado pensando en la comodidad; Ел Бустиер Ха Вуелто и Мејор Кви Нунка. El Bustier de Malla de Sofia Intatimate Está reforzado con copas con varillas forradas para dar form y sujeción. Los Tirantes ajustables y el cierre de ojales proporcionan un ajuste персонализадо ya que este bustier se poner poner debajo de cualquier изгледа para darle un toque extra de гламур. Combínalo con el panti tipo tanga a (se vende por saptoado) para conseguir un lindo conjunto. También Dispoonible En un un blillante y femenino tono sólido. Adquiere los dos y Конвес más opciones de Estilo. Де ла ексклузива Колечион Софија Вергара Интимити, Соло Ен. Материјал : 88% најлон/12% спандекс/88% Nailon/12% еластано. Грижа : Машината за перење/лавабилна е máquina. Земја на потекло : Увезен/увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S/la Modelo Mide 5’9” Y Está Usando Una Talla S. Тип на чаши : подлога; Наредени чаши/грев варила, копас конренено. Покриеност : Умерено/модерадо. Ниво на поддршка : Средно/Медио. Затворање : Прилагодливо затворање на кука-и очи на задниот дел/Cyierre Ajustable Con ojales en la Espalda. Ремени : Прилагодливи ленти за рамо со сатен, финиш сличен на Grosgrain/tiras ajustables en los hombros en satín con acabado grogrén. Карактеристики : Бондинг во стилот на корсет/coré con soportes. Женски бок -блокирани мрежи од софија интимираат. Земете го од самата Софија : „Обидувањето нови стилови може да направи да се чувствувате поубаво отколку што некогаш сте замислиле“.

Детални спецификации

Додатоци на производи