• Свеж
Облека за удобност, женски без ракави, без низок фустан, без низок фустан

Облека за удобност, женски без ракави, без низок фустан, без низок фустан

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Овој фустан подготвен за забава има сè што би можеле да посакате! Стилски фустан со Flare со кој има смело високо ниско ниво, V деколте, дизајн без ракави и џебови за завршен допир. Со својот модерен пресврт на класичниот фустан за забава, овој стил е совршен за изглед на гостин на свадба или за која било посебна пригода. Направено од мек удобен материјал за истегнување. Достапно во тригодишни бои и машина за перење за лесна нега. , R0136025 направен во САД направен во САД 24/7 Удобност облека за жени без ракави, без низок фустан.

Детални спецификации

Додатоци на производи