• Свеж
Речиси познат фустан со низок скејтер на јуниори

Речиси познат фустан со низок скејтер на јуниори

DEN 288.00

Од стока
Во магацинот

Чувствувајте се флертувано во нашиот скоро познат фустан со високи ски -скејтер. Женската чипка на чипка и суптилната V-вратлива додаваат допир на сексуалноста на вашиот изглед, правејќи ви шоу-шоу за тие специјални прилики. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5? 10?, Половината : 26?, Биста : 33?, Колкови : 36?. Моделот носи големина M. приближно. 29? од центарот на вратот. Над коленото. V-neckline; А-линија силуета. Чипка тело; Прилагодливи ленти за рамо. Наредени. Шел : 96% полиестер/4% спандекс; Чипка : 95% најлон/5% полиестер; Поставена : 100% полиестер. Машина за перење. Увезени.

Детални спецификации

Додатоци на производи