• Свеж
ВЕДНО И ТРУ ОСНОВНО ПОВЕЕ НА РЕКОТ ОТВОРЕН ДВЕ ДВЕ

ВЕДНО И ТРУ ОСНОВНО ПОВЕЕ НА РЕКОТ ОТВОРЕН ДВЕ ДВЕ

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Краток опис не е достапен достапен во S, M, L, XL и 2 XL. Времето и витните џемпери имаат џебови што ги држат најважните работи и ги одржуваат вашите раце топли. Машината што се мие на ладно со слични бои. Достапно во голем број на бои, вклучувајќи лесен челик, метрополис бургунд, маслиново гранче, црна саѓи, сина заливка Хедер и сина заливот Хедер/лесен челик.

Детални спецификации

Додатоци на производи