• Свеж
Kendall + kylie женски помлади панталони со вафли со црвени полите

Kendall + kylie женски помлади панталони со вафли со црвени полите

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Однесете ја вашата дневна облека на следното ниво со овие панталони од вафли од Кендал + Кајли. Завршени со црта полите инспирирани од Бохо, овие панталони работат и за кукавички и за обичен изглед. Материјал : 65% полиестер/35% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Slim Fit. Подигнете го плетениот вафл. Kendall + Kylie Waffle Lounge панталони со црвени полите за помлад.

Детални спецификации

Додатоци на производи