• Свеж
Amenенски кабел плетен џемпер

Amenенски кабел плетен џемпер

DEN 443.04

Од стока
Во магацинот

Овие избледени славни женски кабелски џемпери се одлични! Овие џемпери се изработени од памук и најлон, така што тие се топли и удобни. Овој џемпер има долги ракави и доаѓа во најразлични бои и отпечатоци. Ова е задолжително за есен! Избрана слава женски кабелски џемпер : 70% памук 30% најлон. Долги ракави. Симпатична шема на бои. Удобно и топло. Машинско миење ладно.

Детални спецификации

Додатоци на производи