• Свеж
Ние сме еден поделен графички худи на јуниори

Ние сме еден поделен графички худи на јуниори

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Ние сме една разделена модна графичка пуловер качулка. Измислицата на Худи е удобно руно со опуштено стилско вклопување, џеб за вратот и кенгур од предниот дел. Стилот вклучува забавен графички дизајн принт на мир што симболизираме дека сме на фронтот. 60% памук / 40% полиестерско руно. Машинско миење ладно, суво суво. Drawcord на вратот, џеб од кенгур.

Детални спецификации

Додатоци на производи