• Свеж
Brinley Co. Women'sенски глужд мулти -каиш чизми

Brinley Co. Women'sенски глужд мулти -каиш чизми

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Погледнете шик од главата до нозете во чизми на глуждот од Brinley Co. Овие стилски чизми имаат врвни кожни нагоре и стилски незгоден дизајн со акценти на токи околу глуждовите. Наредените потпетици го комплетираат изгледот. Спарете ги овие модерни чизми со чипка со слаби панталони и печатен врв за да создадете стил на поставување тренд во текот на целата година. Висина на пета : 3 1/4-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 5 инчи. Врвен обем : 11 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи