• Свеж
Tammy- omeенски посолен пети пети на петицата за петици во беж

Tammy- omeенски посолен пети пети на петицата за петици во беж

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Tammy-02 женски перфорирани стилето потпетици пети бута во беж nubuck. Овие секси чизми со високи потпетици имаат пета од 4,5 инчи и се забавен елегантен елегантен стил. Поради ситната пети, тие трчаат половина од големината. 4,5 во висина на пета; Работи мали со големина од 1/2; Зашилен пети; Bootie потпетица. Nubuck; Перфорирано; Подготвена влошка.

Детални спецификации

Додатоци на производи