• Свеж
Bootенски Shindigs Shindigs Stompin Boot

Bootенски Shindigs Shindigs Stompin Boot

DEN 470.24

Од стока
Во магацинот

Уживајте во грубиот изглед во стилот на наследство со модернизирана удобност во Skechers Shindigs - Stompin Boot. Мека велур горниот дел во чипка на чевли со чипка на отворено со акценти за шиење и преклопување. Класичен единствен дизајн, влошка за меморија од пена за ладење на воздухот. Мемориска пена со ладење на воздухот. Био-ду. Машина за перење. Отфрлање на вода.

Детални спецификации

Додатоци на производи