• Свеж
Бринли Ко.

Бринли Ко.

DEN 630.08

Од стока
Во магацинот

Ниту еден плакарот не е комплетен без Bootie Hanette од Brinley Co. Овој Bootie има мек вегански кожен материјал, совршена висина на глуждот и наредена бујна пета. Подножјето од 4 mm TRU Comfort Foam ™ ја додава вистинската количина на поддршка, а внатрешниот патент спарен со панел за истегнување создава лесен влез. Висина на пета : 2 1/2-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 5 инчи. Врвен обем : 10 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : круг. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи