• Свеж
Кожа од Fau Fau на Melrose Ave Cut Booties со блок -потпетица

Кожа од Fau Fau на Melrose Ave Cut Booties со блок -потпетица

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Минималистичките чизми на глуждот од Мелроус Аве дизајнирани со ласкави длабоки странични странични страни и стилски зашилен пети. Одликувајќи се со перничиња на табани и удобна блок -потпетица, тие се совршени со хеланки, исечени панталони и проточни фустани. 2,5 ”блок пета. Лизгачки стајлинг. Зашилен пети. Длабок страничен пресек; текстура на велур. Удобни табани. 100% веган и без суровост. Вештачки материјали. Место чисто. Увезени. Faux кожни исечоци за жени за жени од авенијата Мелроус.

Детални спецификации

Додатоци на производи