• Свеж
Women'sенски 1 2 Пеперутка украсен појас

Women'sенски 1 2 Пеперутка украсен појас

DEN 224.00

Од стока
Во магацинот

Облечениот појас за пеперутка е додаток што мора да има за вашата модна колекција. Можете да го носите со фармерки, пакувања, здолништа со јамки и многу други облеки. Овој појас за жени доаѓа во црно, што го олеснува координирањето со буквално секоја шема на бои на облеката. Патентниот кожен материјал е мек на допир и дава богат и луксузен изглед. Бока и појас симпатичен дизајн на пеперутка за флерт и стилски допир. Овој производ доаѓа во повеќе димензии и можете да го користите за да ги држите облеките ситно на половината. Исто така е корисно чисто како декоративен елемент. Women'sенски 1,5 "Пеперутка украсен појас : Beanенски појас на дамите. 1,5" широк. Црна. Доаѓа во големини S/M, L, XL и 2 XL. Богат патент кожен материјал. Атрактивни украси за пеперутки по појас и на тока.

Детални спецификации

Додатоци на производи