• Свеж
Scrubstar женско сезонско цврсто загревање јакна за чистење

Scrubstar женско сезонско цврсто загревање јакна за чистење

DEN 399.20

Од стока
Во магацинот

Активната јакна за загревање е направена со пријателска, етичка ткаенина, дизајнирана да биде мека, удобна и особено функционална. Карактеристики лесно, предно затворање на предната страна, два пространи предни џебови за складирање, барки за слот за молив, каиш за комунални услуги и манжетни со плетено ребра. Активно јазиче. Пријателска за земја, етичка ткаенина. Активен идентификатор на вар од задниот врат. 5 Лесно да се отворат предни прилепувања. Каиш за комунални услуги. Две џебови за лепенка за складирање. Бартаки за слот за моливи. РИБ плетени манжетни.

Детални спецификации

Додатоци на производи