• Свеж
Wonderwink Wonderwink Pro 6419-Women's Pocket Notch Scrub Top Top

Wonderwink Wonderwink Pro 6419-Women's Pocket Notch Scrub Top Top

DEN 319.68

Од стока
Во магацинот

Wonderwink Pro е „дизајниран да работи“. Со својата леснотија на грижа, можете да ги измиете, да носите и да одите, со ткаенината од полиестер, рајон и спандекс може да очекувате цел ден удобност. Овој врвен врат на вратот има доволно простор за вас инструменти со два врвни џебови за оптоварување и две странични џебови за влез. Современото вклопување е пресечено поблизу до вашата форма за ласкав и контурен изглед без да жртвува удобност. Modernенски модерно вклопување и вистинито-плус вклопување | стилизирано деколте за изрез | Пријателски дизајн на вез | ласкави криви шенови на принцезата | Везење на дневник на чуда | / 32% Rayon / 3% Spandex Women's Modern Fit и True-Plus Fit. Стилизирано деколте на изрез. Пријателски дизајн за везови. Ласкави криви шевови на принцезата. Везење на дневник на чудо.

Детални спецификации

Додатоци на производи