• Свеж
од Dearfoams Women's Chenille Extended Tab Scuff Slippings

од Dearfoams Women's Chenille Extended Tab Scuff Slippings

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Направете луксузно лежење на секојдневно нешто со ДФ од страна на Dearfoamsенски женски папучи на табулаторот Ченил! Supersoft Designs Работа заедно со кадифен мемориски пена за да ги разгали нозете со секој чекор, додека поддржувачките надворешни страни обезбедуваат постојана удобност. Мулти-густина на амортизирана меморија за пена. Внатрешна/надворешна надворешна плоча. Машина за перење. Жени. Женски лизгалки. Папучи. Драги. Df од Dearfoams. Папучи од драги. Мемориска пена.

Детални спецификации

Додатоци на производи