• Свеж
Папучи на женските благодат

Папучи на женските благодат

DEN 383.84

Од стока
Во магацинот

Lounge in Muk Luks бакар Грејс Слипер со стил и удобност. Полнестата на Грејс доаѓа во шема на ребрата на Лурекс што го комплиментира изгледот на велур. Целокупниот ден-удобност ја прави вашата затворена релаксација дополнително пријатна. Без потпетица. Сликиот на Грејс доаѓа во големини S (5-6), М (7-8), L (9-10), XL (11-12) со едноставна грижа. Миење на рака на ладно. Без белило. Сув рамен. Без потпетица. Увезени. Шема на ребрата на Лурекс. Faux Suede Tie со Tassle Trim. Повлечете го стилот.

Детални спецификации

Додатоци на производи